troll - komentarze


Hurra! Dziś dzień wagarowicza! Przed szkołą zaczeliśmy przeciągać na swoją strone pare osób, po długich namowach udało sie! Ja i ok.9 osób uciekło do Parku Kościuszki (w Katowicach *0_0*), gdy reszta "gniła" w klasie wysłuchując ile dostaniemy punktów karnych (rozrywka jak sie patrzy, szkoda że nie zostałam @_@`). Potem niewiadomo czemu pojechaliśmy do Geanta, choć protestowałam to tylko Sara i Matiz mnie usłyszały. Sara powiedziała (bardzo uprzejmie) że jak mi sie niepodoba to moge zostać na co Matiz że zostanie ze mną, ostatecznie jakoś uległam i pojechałam. Okazało sie że oprócze tego że zjadłam ochydną, i zimną Margarite po której żygać mi sie chciało, i że rzucano moją kurtką po Parkingu to było C00l ^_^! Potem udaliśmy sie do KFC obok naszej szkoły, Wika zaczeła "podlizywać" sie chłopakom, może by jej to sie udało gdyby nie fakt że śpiki jej z nosa leciały. Tak to tylko sobie pogadała ^_^. Potem znowu zmieniliśmy miejsce bo poszliśmy do szkoły (musze przyznać że znydziłi mi sie troche już to zmnienianie miejsc) tam pograliśmy ok.20 minut w noge. Postanowiliśmy poczekać na te 5 osób które z naszej klasy zostały w szkole. Dowiedzieliśmy sie że było gorzej niż ustawa przewiduje. Było fajnie szkoda że częściej niema dnia wagarowicza... A może...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.03.2005 :: 11:26 :: cfd248.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nas też by niewypuścili, tyle że my nieweszliśmy do szkoły .
21.03.2005 :: 19:30 :: chv39.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola

to wy moGliŚcie u ciekaĆ...u NAs drzwi pilnował paN Stasiu /woźNY\ HEHE nie dało się do przegabaciĆ ;(

Zajrzyj czasem do mnie...
www.ola.talk.pl
Talk.pl :: Wróć